Fethiye Tandem Yamaç Paraşütü nasıl yapılır

Fethiye yamaç paraşütü nasıl yapılır?

Fethiye Ölüdeniz'de yamaç paraşütü yapmak isteyen turistlere yönelik aktivite açıklamasında sorularınıza karşılık bulabilirsiniz. Daha fazla detay için bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Tecrübeli pilotlar sorularınızı cevaplamak için hazır.

Fethiye yamaç paraşütü Ölüdeniz Babadağ'da nasıl yapılır
Toplam Tur Süresi 2 hours
Toplam fiyat: 1900 TRY

Mecburi olmayan malzemeler

- Spor ayakkabı
- Güneş gözlüğü

Olursa iyi olur

- Kış uçuşlarında uzun kollu.
- Cep telefonu(Fotoğraf video yüklemek için)

Yamaç paraşütü turunun adımları

1 : Buluşma
Fethiye yamaç paraşütü için Ölüdeniz,Hisarönü-Ovacık veya Çalış taki otelinizden sizi  alıyoruz.Ofisimizden Babadağ transfer aracımıza biniyoruz ve yaklaşık 40 dakika süren bir yolculukla zirveye ulaşıyoruz.
Yamaç paraşütü Fethiye transfer
2 : Babadağ'a yolculuk
Yolda hoşça muhabbet ediyor ve heyecanınızı biraz olsun yatıştırmak adına sorularınızı yanıtlıyoruz.Takım kaptanı pilotumuz yolcuların ağırlıklarına göre pilot dağılımı yapıyor.
fethiye yamaç paraşütü Babadağa çıkış
3 : Kalkış pisti ve Briefing
Zirveye ulaştıktan sonra rüzgar durumuna göre en uygun takeoff u yani kalkış alanını seçiyoruz.3 adet kalkış alanımız bulunmaktadır.1700 metre,1800metre ve 1960 metre.Pilotunuz sizi kuşandırdıktan ve kendisi de malzeme kuşandıktan sonra size kısa bir briefing veriyor ve iyi bir koşu yapmanızı istiyor.
Fethiye Ölüdeniz Babadağ kalkış pisti.
4 : Kalkış ve Yamaç Paraşütü Uçuşu
Paraşüt bağlandıktan ve son kontroller yapıldıktan sonra nefes kesen bir manzaraya doğru uçuyoruz.Uçuş yaklaşık yarım saat sürüyor.Merak etmeyin pilotunuz fotoğraf ve videolarınızı uygun anlarda ustaca ve full hd bir şekilde çekiyor.Eğer akrobasi isterseniz uçuş süresi 20 dakikaya düşebiliyor.
Yamaç paraşütü çinli kız uçuşu
5 : İniş ve sonrası
Finalde bir kaç adımlık bir koşuyla yumuşacık bir iniş yapıyoruz.Soğuk bir şeyler içerken size özel çekilmiş hava fotoğrafları ve videolarınızı izliyoruz.Bu ürünleri satın almak zorunda değilsiniz elbette.Uçuştan sonra servisimiz sizi otelinize bırakabilir ya da Ölüdeniz de sahilde hoşça zaman geçirmeye devam edebilirsiniz.
Yamaç paraşütü Ölüdeniz iniş ve sonrası

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top